1. – 5. júla Poklad v čarovnom lese

VEK: 5 – 12 rokov / ZAMERANIE: hudobno-kreatívne / KAPACITA: 15 / CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa) 29 € / 1 deň

Umelecká múza nás zavedie na cestu za legendou o bájnom farebnom poklade v stratenom čarovnom lese. Cestu za pokladom si spríjemníme pomocou zvukov, hudobných nástrojov a piesní. Priateľmi nám budú aj farby, štetce a prírodné materiály.

8. – 12. JÚLA Putovanie s Guľkom Bombuľkom

VEK: 4 – 8 rokov / ZAMERANIE: prírodné, kreatívne / KAPACITA: 15 / CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa) 29 € / 1 deň

Máte vnúčence na prázdninách a chceli by ste spolu s nimi zaujímavo stráviť letné dni? Je tu týždeň určený pre deti a ich starých rodičov na spoločné hry a zaujímavé aktivity v prírode. Spoločníkom nám bude Guľko Bombuľko, spolu s ním sa všetci vydáme objavovať aj záhady čarovného lesa.

15. – 19. júla Melódie lesa

VEK: 7 – 12 rokov / ZAMERANIE: hudobno-výtvarné / KAPACITA: 15 / CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa) 29 € / 1 deň

Hudobno-ilustrátorský týždeň so Zbyňom a Tomášom. Vymyslíš si vlastné slová, melódie a kresby do knihy, ktorú si na záver odnesieš domov.

29. júla – 2. augusta Lesné dobrodružstvá

VEK: 7 – 12 rokov / ZAMERANIE: lesné poznávacie, tanečné / KAPACITA: 20 / CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa) 29 € / 1 deň

Ako vyzerá pravé lesné dobrodružstvo? Ako si postaviť v lese prístrešok a pripraviť jednoduché jedlo? Vydáme sa do lesa objavovať jeho zaujímavý život. Popritom  nás čaká kopec zábavných hier, základy capoeiry a parkuru a na záver aj olympiáda v netradičných disciplínach.

5. – 9. augusta Čaro byliniek

VEK: 5 – 12 rokov / ZAMERANIE: prírodné, kreatívne / KAPACITA: 15 / CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa) 29 € / 1 deň

S bylinkárkou Mirkou sa počas prechádzok v prírode zoznámime s rôznymi bylinkami. Navštívime permakultúrnu záhradu, dozvieme sa, ako sa pestuje zeleninka a ovocie. Vytvoríme si herbáre a rôzne zaujímavé predmety z prírodných materiálov.

12. – 16. augusta Tvoríme z hliny

VEK: 5 – 12 rokov / ZAMERANIE: kreatívne, prírodovedné / KAPACITA: 15 / CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa) 29 € / 1 deň

Vydáme sa na cestu objavovania prehistorických keramických techník, pripomenieme si spôsob prípravy hliny a základné techniky jej tvarovania.  Dozvieme sa tiež veľa zaujímavého o koňoch – zistíme ako sa o nich správne starať a naučíme sa aj základy jazdy na koni.

19. – 23. augusta Huráá na kone

VEK: 7 – 12 rokov / ZAMERANIE: prírodovedné, jazykové / KAPACITA: 15 / CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa) 29 € / 1 deň

Čo všetko  potrebuje k svojmu životu jazdecký kôň?  Koľko toho zje a vypije?  Budete to môcť zistiť  a vidieť. Zistíme tiež, ako sa o koníka správne postarať a naučíme sa aj základy jazdy na koni.  Dozvieme sa, v akej krajine vznikli rozprávky Máša a medveď, Vlk a zajac a naučíme sa v tomto jazyku  nielen mnoho slovíčok a viet, ale možno aj celú pesničku.

18.-22. júla 2022 S KOŇMI A INTUÍCIOU

VEK: 6 - 9rokov / ZAMERANIE: starostlivosť o kone, rozvoj intuície/ KAPACITA: 10

Tábor pre deti, ktoré milujú kone, pohyb a hry. Lucka nás naučí niečo o koníkoch, ich potrebách a ukážeme si ako vyzerá cesta k vzájomnej dôvere. Preberieme si základy jazdenia, vyskúšame si techniku slalomu – ako koníka zvládnuť a udržať na ňom rovnováhu. Pohyb doplníme intuitívnymi cvičeniami a hrami. S Ľubkou sa naučíme prepájať mozgové hemisféry a budeme prekvapení čo všetko naša hlava dokáže. Lepšia pamäť, tvorivosť, hravosť a [...]

25.-29. júla 2022 LESNÉ DOBRODRUŽSTVÁ I

VEK:6-9 rokov / ZAMERANIE: pohybové, prírodné/ KAPACITA: 15

Chceš zažiť skutočné lesné dobrodružstvo? Naučiť sa všetko, čo treba na prežitie v prírode ako napríklad, kde nájsť v lese vodu, ako si spraviť ohník, pripraviť jedlo či ustlať na prenocovanie? Navyše ťa čaká aj lesná olympiáda, na ktorej si zmeriaš sily v zručnostiach, ktoré si sa naučil spolu s nami, no a kopec ďalších lesných zážitkov.

1. – 5. augusta 2022 LESNÉ TAJOMSTVÁ PRE NAJMENŠÍCH II

VEK:4-6 rokov / ZAMERANIE: pohybové, prírodné, výtvarné/ KAPACITA: 15

Deti počas tohto tábora strávia väčšinu času spoznávaním nášho lesíka. Budeme spolu spievať, maľovať a navštívime rôzne časti lesa. Zahráme sa spolu v našich externých triedach a ihriskách, ako je teepee, orlie hniezdo, jazierko a iné. Relaxovať budeme v hamakoch a našimi základnými pomôckami budú prírodné materiály, lupy a ďalekohľady. Prebudíme zvedavosť a zažijeme neopakovateľné dobrodružstvá s novými kamarátmi.

8. – 12. augusta 2022 KONÍKY A LESNÉ HRY

VEK:6 - 10 rokov / ZAMERANIE:starostlivosť o kone, lesné hry, pohyb/ KAPACITA: 10

Tábor pre deti, ktoré milujú kone, pohyb a hry. Lucka nás naučí niečo o koníkoch, ich potrebách a ukážeme si ako vyzerá cesta k vzájomnej dôvere. Preberieme si základy jazdenia, vyskúšame si techniku slalomu – ako koníka zvládnuť a udržať na ňom rovnováhu. S Lenkou sa zasa naučíme rôzne lesné hry, budeme tvoriť zaujímavé veci z prírodnín a navštívime i krásne zákutia Krásnych Sadov.

8. – 12. augusta 2022 LESNÉ PRÍBEHY S VISTOU II

VEK:6 - 9 rokov / ZAMERANIE:angličtina a hry/ KAPACITA: 15

Nájdi poklad v lese a zabav sa pri zážitkovej angličtine s Jazykovou školou Vista! Každý deň sa vydáme na dobrodružnú cestu do blízkeho lesa. S pomocou indícií budeme objavovať vždy nový príbeh a precvičovať našu angličtinu. Pri dopoludňajšom pikniku si rozoberieme anglickú slovnú zásobu viažucu sa k danému príbehu dňa. Na záver dňa si zmeriame sily v rôznych pohybových aktivitách. Darujte deťom nezabudnuteľné letné prázdniny plné zábavy a hier s [...]

15. – 19. augusta 2022 LESNÉ DOBRODRUŽSTVÁ II

VEK:9 - 12 rokov / ZAMERANIE:prírodné, pohybové/ KAPACITA: 15

Chceš zažiť skutočné lesné dobrodružstvo? Naučiť sa všetko, čo treba na prežitie v prírode ako napríklad, kde nájsť v lese vodu, ako si spraviť ohník, pripraviť jedlo či ustlať na prenocovanie? Navyše ťa čaká aj lesná olympiáda, na ktorej si zmeriaš sily v zručnostiach, ktoré si sa naučil spolu s nami, no a kopec ďalších lesných zážitkov.

1. – 5. augusta 2022 S koníkmi a crossfitom k zdravému telu

VEK:7-11 rokov / ZAMERANIE: zdravý pohyb v prírode, starostlivosť o kone, crossfit / KAPACITA: 10

V tomto tábore sa zameriame na zdravý pohyb v prírode. Veľa detí dnes trpí zlým držaním tela, nedostatkom pohybu, prílišným sedením za počítačom. Päť prázdninových dní sa tak zameriame na to, aby deti pri jazde na koni a pohybe v prírode posilňovali svoje zdravie. Dopoludnia strávime v jazdeckom areáli, kde nás Lucka I naučí niečo o koníkoch a ich potrebách. Preberieme si základy jazdenia, vyskúšame si techniku slalomu [...]