12.-16. júla 2021 Keď intuícia tvorí

VEK: 6 - 9 rokov / ZAMERANIE: intuícia, kreativita/ KAPACITA: 15

Aj ľavák môže byť pre niekoho pravý a pravák nemusí byť dokonalo ľavý. Naučte sa s Ľubkou prepájať mozgové hemisféry a budete prekvapení čo všetko vaša hlava dokáže. Lepšia pamäť, tvorivosť, hravosť a intuícia. Dvere detskej kreativity pootvoríme aj pri výtvarných technikách s výtvarníčkou a jogínkou Zuzkou.

12.-16. júla 2021 Keď tanec spieva a spev tancuje

VEK: 7 - 11 rokov / ZAMERANIE: hudobné, tanečné, / KAPACITA: 13

Netancuj už iba doma a nespievaj si v sprche. Príď sa pozrieť na náš tábor, hudba, tanec v Krásnych Sadoch. Zahráš sa hravo s nami, s Aďkou a Zbyňom, budeme tak zdraví! Hudba a tanec k sebe patrí – ako Gerlach a naše Tatry.

19.-23. júla 2021 Tábor pre hráčov

VEK: 10 - 15 rokov / ZAMERANIE: logika, matematika/ KAPACITA: 20

Tábor pre tých, ktorí majú radi hry. Vytiahneme deti od počítačových hier k hrám spoločenským. Každý deň si zahráme novú hru a pokúsime sa nejakú z nich zahrať si aj naživo v lese. Precvičíme si aj svoje technické zručnosti a vymyslíme a vyrobíme si aj svoju vlastnú spoločenskú hru. 

19.-23. júla 2021 Hurááá na kone I OBSADENÝ

VEK: 7 - 12 rokov / ZAMERANIE: starostlivosť o kone, anglický jazyk/ KAPACITA: 10

Tábor pre deti, ktoré milujú kone a angličtinu. Naučíme sa niečo o koníkoch, ich potrebách a ukážeme si ako vyzerá cesta k vzájomnej dôvere. Preberieme si základy jazdenia, vyskúšame si techniku slalomu – ako koníka zvládnuť a udržať na ňom rovnováhu. Precvičíme si popritom aj zopár anglických slovíčok a naučíme sa aj nejaké nové.

26.-30. júla 2021 Na ceste za predkami

VEK: 6 - 12 rokov / ZAMERANIE: práca s hlinou, prírodné, pohybové./ KAPACITA: 20

Ponoríme sa do tajov prvých keramikárov, vydáme sa na malé expedície do okolia za hľadaním ložísk hliny. Zoznámime sa s prehistorickými keramickými technikami, so spôsobom prípravy hliny a základnými technikami tvarovania. Vyskúšame si tvarovanie nádob bez pomoci nástrojov, ako aj modelovanie sošiek či šperkov. Cez etnologické okuliare sa spolu pozrieme na hry a zábavy našich predkov, ktorí sa teda rozhodne nenudili. Zahráme sa rôzne [...]

2.-6. augusta 2021 Hurááá na kone II

VEK: 7 - 12rokov / ZAMERANIE: starostlivosť o kone/ KAPACITA: 10

Tábor pre deti, ktoré u nás už v minulosti absolvovali tábor Hurááá na kone (určený začiatočníkom) a chcú sa naučiť niečo viac. Deti, podľa ich veku a znalostí, oboznámime s ďalšími náročnejšími etapami jazdeckého športu. Prehĺbia si znalosti starostlivosti o kone a získajú aj nové poznatky z anatómie koní.

9.-13.augusta 2021 Lesné dobrodružstvá

VEK:7-11 rokov / ZAMERANIE: pohybové, prírodné, výtvarné/ KAPACITA: 20

Chceš zažiť skutočné lesné dobrodružstvo? Naučiť sa všetko, čo treba na prežitie v prírode ako napríklad, kde nájsť v lese vodu, ako si spraviť ohník, pripraviť jedlo či ustlať na prenocovanie?  Navyše ťa čaká aj lesná olympiáda, na ktorej si zmeriaš sily v zručnostiach, ktoré si sa naučil spolu s nami, no a kopec ďalších lesných zážitkov.

12. – 16. júla 2021 DOBRODRUŽNÝ LOV ZA PRÍBEHMI

VEK:6-12 rokov / ZAMERANIE: angličtina a hry/ KAPACITA: 21

Nájdi poklad a zabav sa v lese! Lov za novými príbehmi, ktoré spoločne nájdeme každý deň v lese. Pri pikniku si rozoberieme slovnú zásobu určitého príbehu dňa. Na záver dňa si zmeriame sily v rôznych pohybových aktivitách! Deti zažijú nezabudnuteľné letné prázdniny, anglický jazyk formou zábavy a hier. Ako bonus v tomto tábore sme si pre deti pripravili jeden deň v týždni pri koníkoch priamo v lokalite Krásnych sadov. Od vzájomnej dôvery sa dostaneme až k [...]

2. – 6. augusta 2021 DOBRODRUŽNÝ LOV ZA PRÍBEHMI II

VEK:6-12 rokov / ZAMERANIE: angličtina a hry/ KAPACITA: 21

Nájdi poklad a zabav sa v lese! Lov za novými príbehmi, ktoré spoločne nájdeme každý deň v lese. Pri pikniku si rozoberieme slovnú zásobu určitého príbehu dňa. Na záver dňa si zmeriame sily v rôznych pohybových aktivitách! Deti zažijú nezabudnuteľné letné prázdniny, anglický jazyk formou zábavy a hier.

9. – 13. augusta 2021 ADVENTURE HUNT

VEK:6-12 rokov / ZAMERANIE: angličtina a hry/ KAPACITA: 21

Nájdi poklad a zabav sa v lese! Spoločne zažijeme skutočné lesné dobrodružstvo, naučíme sa ako pripraviť bydlo, ktoré by nám stačilo na prežitie v lese. Zmeriame si sily v rôznych pohybových aktivitách a samozrejme nevynecháme skutočnú lesnú opekačku! Deti zažijú nezabudnuteľné letné prázdniny, anglický jazyk formou zábavy a hier.

19. – 23. júla 2021 VARÍME HRAVO A ZDRAVO

VEK:7 - 9 rokov / ZAMERANIE:zdravá výživa, pohyb, anglický jazyk/ KAPACITA: 15

Chceš sa s nami naučiť pripravovať rôzne zdravé jedlá a popritom sa zahrať? Budeme sa na teba tešiť. Hravou formou si spoločne pripravíme zdravé pochúťky, popritom sa zahráme rôzne pohybové hry v lese, vytvoríme si mini receptár a herbár, zoznámime sa s bylinkami v okolí, spoločnými silami sa postaráme o zeleninku v záhone, určite si aj zaspievame a obohatíme si slovnú zásobu o anglické pojmy a frázy.