FARBY A ZVUKY LESA 6.- 10.7. 2020

VEK: 6 – 12 rokov / ZAMERANIE: prírodovedné, výtvarné, hudobné / KAPACITA: 20

Vieš aké zvuky a melódie sa dajú objaviť v lese? Chceš si vyrobiť vlastný hudobný nástroj z prírodných materiálov? Na tábore Farby a zvuky lesa zažiješ ešte oveľa viac.

HURÁÁÁ NA KONE, 20.-24.7. 2020

VEK: 7 – 14 rokov / ZAMERANIE: prírodné, starostlivosť o kone/ KAPACITA: 10

Prírodný tábor, na ktorom sa budeme venovať rastlinkám, zvieratám a hlavne koňom. Vyrobíme si herbár z najkrajších kvetov na lúke, budeme stopovať zvieratká, ktoré žijú v našom lese a odvážni si môžu chytiť aj žaby v jazierku.

HLINA A HRAVÁ ANGLIČTINA, 27.- 31.7. 2020

VEK: 6 – 12 rokov / ZAMERANIE: prírodné, práca s hlinou, anglický jazyk/ KAPACITA: 20

Deti sa v tomto tábore môžu tešiť na spojenie práce s hlinou, vychádzkami do lesa a hravou angličtinou. Zoznámia sa s prehistorickými keramickými technikami, so spôsobom prípravy hliny a základnými technikami tvarovania.

KEĎ MOZOG LADÍ? 3.- 7. 8. 2020

VEK: 6 – 12 rokov / ZAMERANIE: na rozvoj intuície, hudobné, prírodné/ KAPACITA: 15

Aj ľavák môže byť pre niekoho pravý a pravák nemusí byť dokonalo ľavý. Naučte sa s Ľubkou prepájať mozgové hemisféry a budete prekvapení čo všetko vaša hlava dokáže..

LESNÉ DOBRODRUŽSTVÁ, 17.- 21.8. 2020

VEK: 8 – 14 rokov / ZAMERANIE: prírodné, pohybové/ KAPACITA: 30

Chceš zažiť skutočné lesné dobrodružstvo? Naučiť sa všetko, čo treba na prežitie v prírode ako napríklad, kde nájsť v lese vodu, ako si spraviť ohník, pripraviť jedlo či ustlať na prenocovanie?

Lesné tajomstvá pre najmenších 20. – 24. júl 2020

VEK: 4 – 6 rokov / ZAMERANIE: prírodné, pohybové/ KAPACITA: 20

Deti sa počas tohto denného tábora zoznámia s lesom, rastlinkami, stromami a zvieratkami, ktoré v ňom žijú. Dozvedia sa tiež, čo žije v našom jazierku. Vyrobíme si spolu blatové koláčiky a urobíme piknik pre zvieratká v lese. Budeme spoločne pracovať s prírodnými materiálmi, ktoré nájdeme počas našich prechádzok a vyrobíme si zaujímavé predmety, ako napríklad rôzne šperky.