19.-23. júla 2021 Tábor pre hráčov

VEK: 10 - 15 rokov / ZAMERANIE: logika, matematika/ KAPACITA: 20

Tábor pre tých, ktorí majú radi hry. Vytiahneme deti od počítačových hier k hrám spoločenským. Každý deň si zahráme novú hru a pokúsime sa nejakú z nich zahrať si aj naživo v lese. Precvičíme si aj svoje technické zručnosti a vymyslíme a vyrobíme si aj svoju vlastnú spoločenskú hru. 

19.-23. júla 2021 Hurááá na kone I OBSADENÝ

VEK: 7 - 12 rokov / ZAMERANIE: starostlivosť o kone, anglický jazyk/ KAPACITA: 10

Tábor pre deti, ktoré milujú kone a angličtinu. Naučíme sa niečo o koníkoch, ich potrebách a ukážeme si ako vyzerá cesta k vzájomnej dôvere. Preberieme si základy jazdenia, vyskúšame si techniku slalomu – ako koníka zvládnuť a udržať na ňom rovnováhu. Precvičíme si popritom aj zopár anglických slovíčok a naučíme sa aj nejaké nové.

26.-30. júla 2021 Na ceste za predkami

VEK: 6 - 12 rokov / ZAMERANIE: práca s hlinou, prírodné, pohybové./ KAPACITA: 20

Ponoríme sa do tajov prvých keramikárov, vydáme sa na malé expedície do okolia za hľadaním ložísk hliny. Zoznámime sa s prehistorickými keramickými technikami, so spôsobom prípravy hliny a základnými technikami tvarovania. Vyskúšame si tvarovanie nádob bez pomoci nástrojov, ako aj modelovanie sošiek či šperkov. Cez etnologické okuliare sa spolu pozrieme na hry a zábavy našich predkov, ktorí sa teda rozhodne nenudili. Zahráme sa rôzne [...]

2.-6. augusta 2021 Hurááá na kone II – 2 VOĽNÉ MIESTA

VEK: 7 - 12rokov / ZAMERANIE: starostlivosť o kone/ KAPACITA: 10

Tábor pre deti, ktoré u nás už v minulosti absolvovali tábor Hurááá na kone (určený začiatočníkom) a chcú sa naučiť niečo viac. Deti, podľa ich veku a znalostí, oboznámime s ďalšími náročnejšími etapami jazdeckého športu. Prehĺbia si znalosti starostlivosti o kone a získajú aj nové poznatky z anatómie koní.

9.-13.augusta 2021 Lesné dobrodružstvá – OBSADENÝ

VEK:7-11 rokov / ZAMERANIE: pohybové, prírodné, výtvarné/ KAPACITA: 20

Chceš zažiť skutočné lesné dobrodružstvo? Naučiť sa všetko, čo treba na prežitie v prírode ako napríklad, kde nájsť v lese vodu, ako si spraviť ohník, pripraviť jedlo či ustlať na prenocovanie?  Navyše ťa čaká aj lesná olympiáda, na ktorej si zmeriaš sily v zručnostiach, ktoré si sa naučil spolu s nami, no a kopec ďalších lesných zážitkov.

12. – 16. júla 2021 DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA PRÍBEHMI – OBSADENÝ

VEK:6-12 rokov / ZAMERANIE: angličtina a hry/ KAPACITA: 21

Nájdi poklad a zabav sa v lese! Cesta za novými príbehmi, ktoré spoločne nájdeme každý deň v lese. Pri pikniku si rozoberieme slovnú zásobu určitého príbehu dňa. Angličtinu, hry a rozprávky spojíme s hudbou a spevom. Deti zažijú nezabudnuteľné letné prázdniny, anglický jazyk formou zábavy a hier.

2. – 6. augusta 2021 DOBRODRUŽNÝ LOV ZA PRÍBEHMI II

VEK:6-12 rokov / ZAMERANIE: angličtina a hry/ KAPACITA: 21

Nájdi poklad a zabav sa v lese! Lov za novými príbehmi, ktoré spoločne nájdeme každý deň v lese. Pri pikniku si rozoberieme slovnú zásobu určitého príbehu dňa. Na záver dňa si zmeriame sily v rôznych pohybových aktivitách! Deti zažijú nezabudnuteľné letné prázdniny, anglický jazyk formou zábavy a hier.

19. – 23. júla 2021 LESNÉ TAJOMSTVÁ

VEK:4 - 6 rokov / ZAMERANIE:prírodné, pohybové, výtvarné/ KAPACITA: 15

Deti počas tohto tábora strávia väčšinu času spoznávaním nášho lesíka. Budeme spolu spievať, maľovať a navštívime rôzne časti lesa. Zahráme sa spolu v našich externých triedach a ihriskách, ako je teepee, orlie hniezdo, jazierko a iné. Relaxovať budeme v hamakoch a našimi základnými pomôckami budú prírodné materiály, lupy a ďalekohľady. Prebudíme zvedavosť a zažijeme neopakovateľné dobrodružstvá s novými kamarátmi.